super pos franchise restoran programı
SuperPOS

Merkezi Sistem

Nedir ?
Restoran ve gıda sektöründeki işletmeler için hazırlanmış bu modüller ile uzaktan erişim sağlanarak merkez ile bağlantı kurulur. Muhasebe, stok kontrol gibi ofis programlarına güven altında otomatik veri aktarımı yapılır. Uzaktan erişim sağlayarak istenen raporların otomatik alınmasını sağlar. Merkezi Yönetim sayesinde merkez ve birden çok şubenin kontrolü sağlanır. Sınırsız sayıda mağaza ile sorunsuz olarak bağlantı kurar, zincir işletmeler için idealdir.

Özellikleri
• İşletmelerde menü tanımlama, personel tanımlama, indirim oranları gibi fonksiyonları merkezleştirerek güvenli bir sistem oluşturur.
• İşletmelerde işlerin tek tek yapılmasını önleyerek, işletmelere hız kazandırır.
• Yetkilendirme sayesinde kullanıcıların sadece kendi sorumluluk ve yetkileri dahilinde olan bilgilere ulaşmasını sağlar.
• Sistemdeki iptal, iade, indirim gibi yetkiye bağlı işlemlerin kimler tarafından ne zaman yapıldığı ile ilgili bilgi verir.
• İstenilen ürünün belirtilen zaman aralığındaki tüm hareketlerini döker.

Avantajları
• Muhasebe sistemlerine çift taraflı entegrasyon ile tüm bilgilerin ikinci bir işlem gerekmeden muhasebe sistemine aktarılması.
• Versiyon değişikliklerinden etkilenmeden sistemin iki taraflı online entegrasyonu.
• Ürün fiyat bilgilerindeki değişikliklerin otomatik güncellenmesi.
• Varlık Yönetimi nakit, bankalar, sodexho, ticket ve multinet bilgilerinin aktarılabilmesi
• Maliyet Yönetimi Reçetelendirme
• Sipariş Yönetimi
• Tedarik Yönetimi

SuperPOS

Servis Türleri

Masa Servis
SuperPOS masa servis özelliği ile müşteri siparişleri el terminali entegrasyonuyla hızlı, pratik ve eksiksiz bir şekilde alınıp tek seferde müşteriye sunulmaktadır. Müşteri isteğine bağlı olarak masa değiştirme ve birleştirebilme, müşterinin kasaya gelmesine gerek kalmadan adisyonu masada kapatabilmektedir.
Web Sipariş
SuperPOS, kendi web siteniz ve online sipariş siteleri ile yaptığı entegrasyon sayesinde online gelen siparişleri doğrudan programa yansıtıp, işletmelerin müsaitlik durumunu doğrudan program üzerinden değiştirebilmektedir.
Paket Servis
SuperPOS ile gönderilen paketin servis süresi takibi, kurye performans ölçümü yapılabilir, sms yoluyla müşteri bilgilendirilebilir ve paket servis operasyonunda Caller ID kullanılarak müşteri bilgileri sisteme kaydedilebilir. Online sipariş siteleri SuperPOS ile entegre edilerek tek bir yerden sipariş toplanarak operasyon sürdürülebilir.

SiparişToplama 01

Garson İstasyonu İle Sipariş Toplama

Küçük yapılı işletmelerde, el terminali ve iPod kullanılmadığı taktirde siparişlerin akıcı ve hızlı bir şekilde yürütülebilmesi için farklı lokasyonlara konulabilecek garson istasyonları ile siparişler girilebilir ve detaylı olarak tek bir terminal üzerinden kontrol edilebilir.

SiparişToplama 02

Kasadan Sipariş Toplama

Self servis ve al-götür işlemlerde müşteri kasada doğrudan sipariş vermektedir. Kasa kontrolü ile başka bir ekrana ihtiyacınız olmadan tüm kasa işlemlerini tek bir ekrandan gerçekleştirebilirsiniz.

SiparişToplama 03

El Terminali

Masaya servislerde garsonlar tarafından kullanılan el terminalleri, siparişin doğru ve çabuk bir şekilde anlık olarak alınmasını sağlayıp, siparişin üretime detaylı bir şekilde iletilmesini sağlar. Ayrıca el terminallerinden alınabilen ödeme sayesinde müşteri kasaya gitmeye gerek duymadan işlemeni tamamlayabilir.

SiparişToplama 04

Çağrı Merkezi ile Sipariş Toplama

Çağrı Merkezi, zincir ve çok şubeli işletmelere gelen paket siparişlerin yönetimi için geliştirilen bir uygulamadır. Bu uygulama sipariş almanızı ve bu siparişin teslimatını en kısa sürede gerçekleştirmenizi sağlar. Çağırı merkezini arayan müşterilerin adres ve telefonları bir defaya mahsus sisteme kaydedip, merkezden alınan siparişler tek seferde şubeye gönderilebilmekte.

SuperPOS

Bütün İhtiyaçlarınızı Karşılar

POS Satış Ekranı

SuperPOS'un kolay kullanım arayüzü sayesinde masa ve adisyon takibini rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Hızlı sipariş girişi ile müşterilerinizi bekletmeden sipariş girişini ve ödemesini tamamlayabilir; tanım çeşitlendirme özelliğiyle birden fazla adımı olan siparişleri tek ekrandan, hızlı bir şekilde üretime iletebilirsiniz.

Adisyon Yönetimi

SuperPOS'un gelişmiş yönetim özellikleriyle tek erkanda tüm işletmenizi takip edebilir, gelişmiş raporlama ve filtreleme seçenekleri ile istediğiniz veriye hemen ulaşırsınız. Adisyonun içeriğini, nasıl tahsil edildiğini, adisyon içeriğindeki ürünleri takip edebilirsiniz. Yeni şablonlar oluşturup kendinize özel bir adisyon listesi oluşturabilirsiniz. Müşterilerinizin sipariş geçmişini tarih ve kurye bazında takip edebilirsiniz.

Ürün ve Stok Yönetimi

Ürün ve Stok yönetiminde iç içe geçen ürün grupları yaratmak ve ürün tanımlamak SuperPOS ile çok kolaylaşıyor. Her ürüne, varyasyonlara ve ürün gruplarına farklı tanımlar oluşturarak kendi menülerinizi oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz kombinasyonları fiyatlı veya fiyatsız olarak belirleyebilirsiniz. Stok yönetiminde terazi entegrasyonu ile ürünlerinizi stok takibini gerçekleştirebilirsiniz. Terazi entegrasyonu ile dijital terazilere otomatik olarak ürünlerinizi ve barkodlarını yükleyebilir, zamandan tasarruf ederek fiyat değişiklikleri yapabilirsiniz.

Tahsilat

SuperPOS üzerinden işletme tahsilatlarınızı eksiksiz ve farklı şekillerde gerçekleştirebilirsiniz. Paket servis ve self servislerde kasa üzerinden istenilen ödeme şekillerine göre tahsilat yapılabilir ayrıca el terminalleri ve iPod üzerinden müşteri adisyonları doğru ve hızlı bir şekilde kapatılabilirsiniz.

Patron Cepte
superpos patron cepte
Garson Cepte
superpos garson cepte

iOS ve android uyumlu Patron Cepte ve Garson Cepte uygulamaları SuperPOS için geliştirilen yardımcı uygulamalardır.

Patron Cepte uygulaması ile SuperPOS üzerinde yapılan tüm işlemlere ait raporlara her an her yerden ulaşabilirsiniz.

Garson Cepte uygulaması ile iOS ve android teknolojisi çalışan her cihaz el terminali olarak ana sisteme bağlanabilir. Bu uygulama ile sipariş alınıp ilgili birimlere siparişin iletimi sağlanır, masaların hesap dökümlerine ulaşılır.

PROGRAM

Entegrasyonlarımız

Kendi web siteniz ve diğer satış kanalları ile entegresyon ile gelen siparişler anında SuperPOS ekranlarına düşer. Tarafınızdan onaylanan siparişleriniz mutfak, bar ve diğer paket hazırlama noktalarından çıkar.

superpos trendyol yemek entegrasyonu
superpos getir yemek entegrasyonu
superpos yemeksepeti entegrasyonu
migros yemek entegrasyonu